Русский

Расписание автобусов по станции Трускавец

Трускавец имеет удобное автобусное сообщение с областным центром г. Львов и другими городами Украины

В графике возможны изменения - телефон автостанции г. Трускавец - +380324766280

Час

Маршрут

05:00

Трускавець

Тернопіль

05:50

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

06:20

Трускавець

Коломия

07:00

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

07:10

Трускавець

Хмельницький

08:20

Трускавець

Ковель

08:25

Трускавець

Кам’янець-Подільський

08:25

Трускавець

Кам’янець-Подільський

08:50

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

09:20

Трускавець

Луцьк

09:35

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

10:25

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

11:00

Трускавець

Чернівці

11:05

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

11:40

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

12:25

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

12:50

Трускавець

Бережани

13:15

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

13:50

Трускавець

Івано-Франківськ

14:00

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

14:30

Трускавець

Ковель

14:35

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

14:40

Трускавець

Тернопіль

14:50

Трускавець

Луцьк

15:10

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

15:10

Трускавець

Івано-Франківськ

15:55

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

16:30

Трускавець

Чортків

16:30

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

17:05

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

17:30

Трускавець

Київ - Бориспіль Аеропорт

17:45

Трускавець

Косів

17:50

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

18:30

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

19:00

Трускавець

Гомель

19:10

Львів

Кишинів

19:30

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

19:30

Трускавець

Гданськ

20:30

Трускавець

Львів – залізничний вокзал

21:00

Трускавець

Гданськ

Всі санаторії Східниці

Всі санаторії та готелі курорту Східниця - ціни 2016

Всі санаторі, СПА-готелі та вілли курорту Східниця на сайті www.Shodnica.com.ua